O NAS

Idąc z duchem czasu, aktualizujemy swoją wiedzę, śledzimy światowe trendy, podglądamy najlepszych... Przez kilka dobrych lat pracowaliśmy i nieustannie wytyczaliśmy sobie nowe cele. W naszych głowach co rusz rodziły się nowe marzenia i pomysły a przy okazji splot rożnych wydarzeń motywował nas do wspólnego wysiłku.

Dzięki temu, że cieszymy się dużym zainteresowaniem z Państwa strony otworzylismy nasz nowy Gabinet Centrum Medyczne - Rehabilitacji I Treningu Personalnego na Prawobrzeznej czesci miasta.

W naszym nowym Centrum bedziecie mogli Panstwo skorzystac ze specjalistycznej porady lekarskiej oraz z nowoczesnej stojacej na swiatowym poziomie rehabilitacji.

Nasi lekarze i rehabilitanci stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach aby pozostać na bieżąco z najnowszymi postępami w dziedzinie medycyny i rehabilitacji. W naszym centrum mamy najlepsze miejsce pracy w świecie.

Idziemy do domu z poczuciem spełnienia, że pomogliśmy ludziom odzyskać sprawność. Budzimy się rano z pragnieniem, aby pomóc jeszcze większej liczbie osób - by czuli się lepiej.

Będziemy szczęśliwi, jeśli będziemy mogli Ci pomóc.